СЛУШАТЕЛ НА РАДИО АТЛАНТИК ЩЕ СРЕЩНЕ МИСТИКАТА НА ЕГИПЕТ
Понеделник, Ноември 17 2008
от Радио Атлантик
“Песента, която те кара да се чувстваш добре, докато работиш” по Радио Атлантик излъчи последния си победител“Песента, която те кара да се чувстваш добре, докато работиш” по Радио Атлантик излъчи последния си победител
„Къде си? Искам да те разцелувам!“ бяха първите думи на четвъртата и последна победителка в кампанията “Песента, която те кара да се чувстваш добре, докато работиш” по Радио Атлантик.
„Къде си? Искам да те разцелувам!“ бяха първите думи на четвъртата и последна победителка в кампанията “Песента, която те кара да се чувстваш добре, докато работиш” по Радио Атлантик.
Изреклата ги в пристъп на радост, Изабел Вартабедян, спечели една седмица сред мистиката на Египет, след като гласува за Енио Мориконе и темата от филма „Професионалистът“. Телефонното й обаждане я направи победител сред общо 1 224 участници.
Изабел се занимава със сладкарство и твърди, че е известна в града под тепетата с това, че произвежда най-добрите арменски сладки. Тя отправи покана към целия екип на Радиото да й гостува в Пловдив и да опита от сладките, които лично ще приготви. Според нея е успяла с упоритост, не толкова с късмет, тъй като е регистрирала над 10 обаждания в кампанията.
Победители в предишните етапи на “Песента, която те кара да се чувстваш добре, докато работиш” бяха: варненката Стела Петрова, която спечели незабравима Великденска ваканция в Златна Прага, и пловдивчаните Павлина Иванова - с лятна авантюра на гръцкия полуостров Халкидики, и Ангел Георгиев, насладил се на осем вълнуващи дни в Турция.
От 1-ви декември Радио Атлантик ще бъде "Твоето истинско коледно радио" и ще излъчва най-големите коледни хитове на всички времена.