Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/impresst/radio.bg/forum/common.php on line 106
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 894: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 894: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 894: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
Radio.bg • Виж темата - До приятелите ми

До приятелите ми

До приятелите ми

Мнениеот angelina на Чет Окт 22, 2009 10:06 pm

Здравейте, приятели,

Както виждам, познатият ми писач отново се е активизирал и гори от желание за реванш. Тук обаче ще го изненадам неприятно - сега НАИСТИНА спирам да се занимавам с него, каквото и да дращи във виртуалното пространство. Твърде много време вече си загубих с този "писател".
На вас обаче искам да дам някои пояснения. Печатанията на "творбите" му по света и у нас, за което споменава, става най-често в сайтове, които работят на доброволен принцип, тоест не изплащат хонорари или пък той самият, жаден за слава, сам си ги публикува по подобни форуми. Сами се досещате, че при тези обстоятелства въпросът с пълненето на определен обем в определени сайтове става особено остър. Колкото до издаването на негови книги, това в момента не е проблем, особено ако си платиш. Впрочем, наши материали непрекъснато се препечатват в къде ли не, но на никого не му е и минало през ум да парадира с това. Радвам се, че Кючуков е изложил пространно "таланта" си пред вас, така че вие сами да го прецените, ако имате време и търпение.
Та за този - толкова. С вас обаче положението е друго, защото мнението ви ЖИВО ме интересува. Повечето от вас са млади хора, а ние определено сме длъжници именно на тях в програма "Хоризонт". Затова съм отворена към всякакви идеи и препоръки, които имате към нас. Моля ви само за едно - знам, че ви привличат предимно развлекателните предавания. Не че съм против тях, но повечето частни радиа преливат от подобни развлечения, а нашата роля е друга. Тоест, ако искате нещо развлекателно - няма лошо, но то трябва да е съчетано и с нещо по-полезно. Така че мислете в тази насока, очаквам мненията ви във форума или в личния ми профил.
angelina
 
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 7:46 pm

Re: До приятелите ми

Мнениеот pbizart на Съб Окт 31, 2009 2:14 am

Ние сме с теб Ангелина! Нека човека си пише каквото иска, не му обръщай внимание. Нали сме свободна държава -нека пише, но дали има почитатели ???
ще подрепие ли тук ще подрепие ли тук http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:4
Ставам на 5 :) - Бетина, 5г.
Гласувайте с 5 звезди всеки ден!
http://www.marti-online.com/contest/como/archive.php/22
Гласувайте с 10 звезди!
http://prize.bg/pbizart
Аватар
pbizart
 
Мнения: 347
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 3:18 am
Местоположение: София

Re: До приятелите ми

Мнениеот angelina на Съб Окт 31, 2009 9:40 am

Благодаря ти! :D
angelina
 
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 7:46 pm


Назад към ПУБЛИКАЦИИ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
s